Rojstvo zla!

Dogajanje na Bradavičarki je postavljeno v čas, ko je mladi Mark Neelstin postajal lord Mrlakenstein in si je izbiral Jedce smrti.

KazaloGalleryPortálPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovPrijavaRegistriraj se
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Klepet
Sob Avg 06 2011, 17:54 by Amon Amarth

» Prijave za Gryfondom
Pon Jul 11 2011, 19:02 by Amber O’Neill

» Metal Art Corner
Pon Jul 11 2011, 14:10 by Hermione Potter

» Prijave za Drznvraan
Pet Jun 24 2011, 19:06 by tempel weasley

» Prijave za Pihpuff
Sre Feb 16 2011, 16:12 by Melissa Morgan

» Stopnišče
Pon Jan 24 2011, 23:22 by Amon Amarth

» RPG iskalnik
Tor Jan 04 2011, 15:18 by Zara McGrady

» Trenutno poslušam...
Ned Jan 02 2011, 20:43 by Amon Amarth

» Oglaševanje
Ned Dec 12 2010, 15:27 by Jasper E. Smith

Share | 

Tema za novince- kako se piše na RPG forumu

Go down 
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
tjasyka
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 14:58

Z rdečo so označena nepravilno pisanje, z zeleno pa pravilno:
Npr:

Stopil sem v gostilno in začel govoriti z gostilničarko....

Estel je stopil v gostilno in začel govoriti z gostilničarko.....

Kot vidite, se piše samo v 3. osebi ednine, saj pišeš SAMO za svoj lik, ne za druge. Nepravilno je, če v svojem postu napišeš, kaj reče drugi lik od drugega.

Npr:

Estel je stopil v gostilno in se začel pogovarjati. "Živijo" mu reče. "Živijo" mu Aragorn odgovori.

To je spet narobe, saj govoriš za druge like, kar ni dovoljeno...
To je pogosta napaka novincev RPG-ja..
Držite se tega in bo vse v redu... Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj

Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 15:25

In zakaj to tukaj pišeš? Pravila že imamo narejeno in tam lepo piše, kako je tereba pisati in kako je prepovedano pisati, tako da v tem tvojem postu res ne vidim razloga, zakaj se je znašel tukaj.
Če imaš pameten razlog ga prosim navedi, kajti drugače bo tema izbrisana.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://hogwarts.goodbb.net
tjasyka
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 16:14

No, v redu, samo opozoriti sem hotela novince, ker sem zasledila napake v pisanjih drugih, medtem, ko sem pregledovala in sem si mislila, da je očitno treba napisati še enkrat, ker se nekateri kljub pravilu ne držijo. Zato prosim, da te teme ne zbrišite, naj ostane saj dva dneva, če ne še več.

Upam, da me boste upoštevali, če ne pa pustite, tako kot sem rekla, dva dneva gor, da vidijo novinci, kako je treba PRAVILNO pisati.

Drugače pa bi pohvalila cel ta RPG forum, ker se mi zdi zelo dober in vas, administratorje, ker ste ga ustvarili.

Aja, pa še nekaj, poglejte, prosim, v temo "prijavnice za učence", ker sem napisal oz. prijavila za učenca.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 16:25

well she know how to kiss some ass thats for sure
Nazaj na vrh Go down
tjasyka
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 16:41

((Rachel, a ti si tudi 5.letnik? Ker, jaz sem se tudi za 5.letnik prijavila.... tako, da bom imela saj kakšnega prijatelja...))
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad

Število prispevkov : 622
Registration date : 02/09/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 16:41

oh in ti govoriš o neravilnostih, mrs. VelePametna, k še nimaš nobenga RPG posta? pa to si najbrž dobesedno prekopriala al pa prepisala ane? uh, če si nova vsaj spoštuj ostale člane, ki jim je v približno mescu dni uspelo napisat oko 3000 postov in to brez tebe. Sploh pa ta super RPG nisu ustvarli sam Admini, kr če članov nebb blo ta RPG sploh nebi bil to, kr je..
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.bradavicarka.all-up.com
tjasyka
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 16:52

((Takoj, zdajle nehi pametovati, po moji temi(v bistvu smetiti)))
Nazaj na vrh Go down
tjasyka
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 16:53

A je zdaj kej boljši?! Mislim, ker nimam druge slikce....
Nazaj na vrh Go down
Avis F. Quaglio

Število prispevkov : 884

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 16:55

WTF?!!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 16:57

em prjatlov? Very Happy

ja sm 5 letnik ja sej piše
Nazaj na vrh Go down
tjasyka
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 17:00

ja sej sem rekla, da si 5.letnik..... a je ta boljša slika?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 17:01

ne ni zamenji
Nazaj na vrh Go down
Hannah Brown

Število prispevkov : 281
Registration date : 05/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 17:28

ja če odpreš eno temo pol lohk usak not kej napiše...ne pa da napišš d nej edn neha not smetit...sicer pa je res da so pravila že odprta...tko d bi blo dobr če admini to temo zaprete pa zbrišete ker je itaq brezveze da je če je pa že odprta...

sam moj mnene...
Nazaj na vrh Go down
tjasyka
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 18:01

No, jaz pa mislim, da je bilo pametno napisati to temo, saj po nekaterih osebkih, kako pišejo, sklepam, da ne veste....
Samo, Hannah, ti nisi ta osebek, saj sem vidla, da super pišeš sploh zgodbe, ti grejo dobro od rok....
En predlog, Hannah:
- lahko bi postala pisateljica, ker tako dobro pišeš
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 18:07

V tem postu si pa res spadla kt Teymnovka (al kko že, se mi neda gledat, kok se prov napiše)....

Ta avič ti čist paše
Nazaj na vrh Go down
tjasyka
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 18:17

A res?
Pošlj ZS( zasebno sporočilo), če kej hočeš....
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 18:32

joj, mišljeno je blo pozitivno.... Rolling Eyes

uf kam to vodi.... pozitivni Spolzgadovci?!?!
affraid affraid
Nazaj na vrh Go down
tjasyka
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 18:36

hm....
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 20:18

sj sm rekla... čist spolzgadovsko....hehehe
Nazaj na vrh Go down
Karon

Število prispevkov : 269
Registration date : 06/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Pet Sep 07 2007, 21:03

Woo.. ob teh postih me kr na straniše prime.. Laughing
Ma ne me smejat noo..

Tjaša.. zakaj se mi zdi, da si ti v RPG-jih še čisti noobi boobi? [nubi bubi? ]
Niti enega tvojega posta še nisemo videli, poleg tega jaz še nisem zasledila nikogar, ki bi pisal v 1 osebi edinine, poleg tega pa.. obnašaš se kot adminka, kar pa nikoli ne boš bila.

Lil, Žan(a) [a sta oba Mark & Dior Žana ane? ] al pa Lil.. dejte.. usmilte se tega spamma pa tole pobrište al pa prestavte v koš za smeti..
Nazaj na vrh Go down
Alexandra Leroy

Število prispevkov : 109
Registration date : 16/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Sob Sep 08 2007, 09:53

Omg, ženska, tvoji posti so prav posrečeni V RPGju skoz pametuješ, potem pa še tu...

Strinjam se s Karon Smile

(Sicer pa, zakaj mam jaz občutek, da gre za totalno zajebancijo in se nam potem tale Tjaša reži v faco, ko bere naše poste? Suspect )

Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Sob Sep 08 2007, 10:36

Jej, js mam tut takšn feeling.... sicer pa, js tut mislm, da če ste admini v 3/4 good personal, (ok, angleščina mi mal šepa, nwm če sm ok napisala) da bi lohk sta Spamm zbrisla.... usmilte se te tjaše in ns, k bomo pocrkal od smeha, k to beremo...
Nazaj na vrh Go down
Dior Andy Davidson
Profesor
Profesor

Število prispevkov : 161
Registration date : 08/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Sob Sep 08 2007, 11:22

Hehe, no tale naša tjasyka ni nihče drug kot nam predobro poznana Tjasa W. Potter, ki je bila bannana in jo je nekdo, nedvomim da ponesreči odblokiral... Sedaj smo tole napakico odpravili, temo pa prestavljam v smeti.
Nazaj na vrh Go down
tjasyka
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Tor Sep 11 2007, 12:40

hihih ti diorko ti si tut ženska!
Nazaj na vrh Go down
tjasyka
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   Tor Sep 11 2007, 12:40

čist briga me če si ti admin.......
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tema za novince- kako se piše na RPG forumu   

Nazaj na vrh Go down

Tema za novince- kako se piše na RPG forumu
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Seznam urokov