Rojstvo zla!

Dogajanje na Bradavičarki je postavljeno v čas, ko je mladi Mark Neelstin postajal lord Mrlakenstein in si je izbiral Jedce smrti.

KazaloGalleryPortálPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovPrijavaRegistriraj se
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Klepet
Sob Avg 06 2011, 17:54 by Amon Amarth

» Prijave za Gryfondom
Pon Jul 11 2011, 19:02 by Amber O’Neill

» Metal Art Corner
Pon Jul 11 2011, 14:10 by Hermione Potter

» Prijave za Drznvraan
Pet Jun 24 2011, 19:06 by tempel weasley

» Prijave za Pihpuff
Sre Feb 16 2011, 16:12 by Melissa Morgan

» Stopnišče
Pon Jan 24 2011, 23:22 by Amon Amarth

» RPG iskalnik
Tor Jan 04 2011, 15:18 by Zara McGrady

» Trenutno poslušam...
Ned Jan 02 2011, 20:43 by Amon Amarth

» Oglaševanje
Ned Dec 12 2010, 15:27 by Jasper E. Smith

Share | 

Oglaševanja

Go down 
AvtorSporočilo
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj

Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Oglaševanja   Ned Sep 30 2007, 11:49

V zadnjem času je na forumu opaziti veliko pomanjkanje rednih piscev, ki so nekoč pisali in so počasi ali nenadoma nehali pisati, nekateri prijavljeni pa sploh niso nikdar pisali.
Ker se je forum znašel v obdobju "manjšega pisanja in obiskovanja" vas vse aktivne člane prosim, da forum oglašujete kjerkoli vam je znano, da je to možno ter vabite člane nazaj nanj. Za to bodo zagotovljene tudi nagrade, kajti vsak, ki bo pripeljal na forum 10 članov, ki bodo vsaj malo aktivni, bo postal mod, kdor pa jih bo pripeljal 20, pa administrator.
Člani, ki bodo imeli isti IP, se ne bodo upoštevali.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://hogwarts.goodbb.net
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad

Število prispevkov : 622
Registration date : 02/09/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanja   Ned Sep 30 2007, 13:06

ja, po mojem bi vsi oglaševali, če bi se kkšn oglas spisu.. bi pol vsi z veselem limali...
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.bradavicarka.all-up.com
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanja   Ned Sep 30 2007, 13:35

Zlo je vstalo! Mladi Mark Neelstin se je izšolal in se začenja spreminjati v lorda Mrlakensteina, ter si zbira svoje privržence - jedce smrti.
Pridružite se čarovnikom na Bradavičarki akademiji kot profesor, učenec ali kdo drug, ter se naučite urokov in vragolij ter pomagajte Marku Neelstinu pokončati nasprotnike, ali pa se na Dumbledorjevi strani borite proti zlobi, ki raste.
Zgodba bo sproti nastaja in med šolskim letom se bo zgodilo mnogo stvari, ki bodo popestrili navadno šolsko življenje.
Lahko pa tudi obiščete tudi druge znane čarovniške kraje in jih dobro preučite, še posebej med počitnicami, ko ne bo pouka.

KLIKNITE SEM!

evo tole sm iz ursveta skoperala kar je Alby objavu
bomo vidl če bomo ksnej še banner dodal, za zdej je to čist dobr
Nazaj na vrh Go down
Juan Raul

Število prispevkov : 50
Registration date : 28/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanja   Ned Sep 30 2007, 15:58

Glej, vi lahko razpisujete nagrade za pridobitve, a problem je, ker so vsi skoraj vdani enemu forumu in je veliko ljudi, ki se za to nme zanima več..
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanja   Ned Sep 30 2007, 16:07

aha sam se bi zih kdo najdu, k ga bo pa mogoč zanimal, zakaj si se ti naprimer odloču za ta forum, čeprou si biu verjetno že na kakem drugem, lej probamo lahko an, škodit nam ne more
zdej če ti ni do tega, da bi oglašvov pa pač ne, bodo ostali, nihče te ne sili
Nazaj na vrh Go down
Juan Raul

Število prispevkov : 50
Registration date : 28/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanja   Ned Sep 30 2007, 16:11

Ok neham spamat... ne rečem da ne bom nobenga dobu, ker se bom potrudil da pridejo..
Nazaj na vrh Go down
Karon

Število prispevkov : 269
Registration date : 06/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanja   Sob Okt 06 2007, 20:53

Vem, da sama nisem najboj redna, da vam ne morem pametovati, ampak nekaj bi pa vseeno pripomnila. Tele nagrade. To je brezveze, če prašate mene. Ljudje, ki jim je kaj do foruma bodo tako ali tako oglaševali po vseh forumih, straneh, ki jih poznajo. In to za 20 ljudi privabiti na forum. To dvomim, da bo komu uspelo. Ker namreč večina ljudi, ki bi bili redni na forumu so že in dvomim, da bo komu uspelo pridobiti tako število.
Poleg tega pa, tudi če mu bo uspelo. To še ne pomeni da si zasluži biti admin. Kaj če je njegov namen uničiti forum, vse skupaj pobrisati, zapreti? Ker to da ti nekdo pripelje toliko ljudi je, da, priznam dobro, dobrodošlo. Ampak zato še ne pomeni da je dober pisec in si to mesto res zaluži. Mogoče bi mu dali kakšen privilegij ampak take nagrade.. milsm sej forum je vaš, ne moj.. odločitev je tako ali tako na vaši grbi.. ampak vseeno.

Huh.. sej nevem če se bo komu dalo tole jit bbrati.. je vseeno če se vam ne, ker itak sem samo pisala, pisala in nič napisala. Vsaj nič konkretnega ne.
Nazaj na vrh Go down
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj

Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanja   Ned Okt 07 2007, 06:35

Če damo nagrado je vsaj tem članom ki privabljajo večja želja privabljati člane, kot pa če vedo, da za to ne bodo dobili prav nobene nagrade.
Zaenkrat pa imamo na forumu določeno število aktivnih članov, kateri že kar nekaj časa igrajo in le ti zdaj lahko oglašujejo, tem pa zaupam tudi, tako da če bi komu uspelo zbrati 20 članov, kar zelo dvomim bo upravičeno lahko postal admin, kajti pridno piše, poleg tega pa se je tudi potrudil in pripeljal še toliko novih članov sem.
Torej, toliko članov po moje sigurno ne bo uspel skoraj nihče pridobiti, da bi bili še redni pisci, za moderatorja pa bi morda kdo uspel priti z 10 člani, tako da naj to ostane.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://hogwarts.goodbb.net
Karon

Število prispevkov : 269
Registration date : 06/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanja   Ned Okt 07 2007, 09:15

Jah te člani ki so že na forumu. Dvomim da bi komu uspelo. Sploh pa, kaj pa bi storil, če bi se sedaj na forum pojavil neki nov član, ki ne bi spisal niti enega posta in bi privabil 20 članov. Kaj bi pa potem storil? Ker če bi imel kdo kaj uničiti bi bil pripravljen storiti tudi to.
Sploh pa.. sej forum je tvoj, sam se odločaj kako boš to izvedel, samo še zmeraj je to nekam čudno da je taka nagrada.
In človek, ki želi, da bi forum zaživel ne potrebuje nobene nagrade, da bi pribabljal ljudi na forum.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanja   Tor Dec 11 2007, 06:24

Sem bolj ali manj nov (prijavil sem se pred kakimi 3 tedni)... jah, priznam, da sem tudi jaz administrator neke strani (ki je povrh narejena prek istega ponudnika), in če bi bil v tvoji vlogi, Albus, bi storil enako.
Nazaj na vrh Go down
Uporabnik

Število prispevkov : 2
Registration date : 27/06/2009

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanja   Sob Jun 27 2009, 15:37

Predstavljam vam, nov, najboljši forum.

Do foruma pridete s sledenjem tej povezavi: http://vsezavas.host56.com/ Very Happy Evil or Very Mad

Kaj ponuja forum?

Forum je ustvarjen za vse ljudi. Prav takšne so njegove vsebine. V primeru, da česa ne najdete, pa preprosto ustvarite novo temo in ustvarite nov debato ... podate nova vprašanja ali pa celo pomagate trenutnim članom.

In kako skrbimo za zabavo?

Na forumu poteka "tekmovanje". Več si preberite na samem forumu, zmagovalec bo prejel moderatorsko pozicijo. 8-)

O forumu:

Forum smo naredili Jelsoft Enterprises Ltd., torej vbulletinu. Zato je zabava zagotovljena.

O čem teče debata?

Kot sem že povedal, o vsem. Velik poudarek pa dajemo na artanje (oz. FA, Fun Art, Zabavna umetnost), RPG forum (Role Play Game; če ne poznate, pridite in preizkusite) in debato o Applu. Seveda pa na forumu najdete vse, od politične situacije do filma, glasbe ... tudi telenovel.

Le kaj naj še rečem? Vabljeni! Prepričan sem, da se bomo skupaj še bolj zabavali.

Forum je dosegljiv preko:
http://vsezavas.host56.com/ (PRIPOROČAMO!)
in
http://vsezavas.co.cc/

Lep pozdrav!

[size=80]*O "tekmovanju" in forumu nasploh povejte prijateljem, znancem, kolegom, sošolcem, vsem, ki jih poznate. Da bo forum zaživel![/size] Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Oglaševanja   

Nazaj na vrh Go down

Oglaševanja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1