Rojstvo zla!

Dogajanje na Bradavičarki je postavljeno v čas, ko je mladi Mark Neelstin postajal lord Mrlakenstein in si je izbiral Jedce smrti.

KazaloGalleryPortálPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovPrijavaRegistriraj se
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Klepet
Sob Avg 06 2011, 17:54 by Amon Amarth

» Prijave za Gryfondom
Pon Jul 11 2011, 19:02 by Amber O’Neill

» Metal Art Corner
Pon Jul 11 2011, 14:10 by Hermione Potter

» Prijave za Drznvraan
Pet Jun 24 2011, 19:06 by tempel weasley

» Prijave za Pihpuff
Sre Feb 16 2011, 16:12 by Melissa Morgan

» Stopnišče
Pon Jan 24 2011, 23:22 by Amon Amarth

» RPG iskalnik
Tor Jan 04 2011, 15:18 by Zara McGrady

» Trenutno poslušam...
Ned Jan 02 2011, 20:43 by Amon Amarth

» Oglaševanje
Ned Dec 12 2010, 15:27 by Jasper E. Smith

Share | 

Kuhinja

Go down 
AvtorSporočilo
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj

Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Kuhinja   Sob Avg 04 2007, 16:41

Kuhinja se nahaja točno pod Veliko dvorano in v njej so zaposleni hišni vilinci, ki pripravljajo odlične jedi in pijače za učence in profesorje. Le redki poznajo pot do kuhinje.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://hogwarts.goodbb.net
Jane Smart

Število prispevkov : 108
Registration date : 16/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Pet Avg 17 2007, 17:08

Jane se je zamišljeno sprehajala po šoli in se kar naenkrat znašla pred veliko sliko tihožitja. ' Na Bradavičarki sem že četrto leto, a še nikoli nisem bila tu. Le kaj skriva ta slika?' se je čudila in si z zanimanjem ogledovala sliko. Iz žepa je potegnila palico in z njo podrezala v sliko. Nenadoma se je slika zavrtela okoli svoje osi in pred Jane so se pojavila vrata. Odprla jih je in se znašla pred veliko dvorano, v kateri so stale štiri mize. ' Le zakaj se mi zdi ta kraj tako znan', se je spraševala, ' zagotovo še nikoli nisem bila tukaj.' Nato pa je zavohala omamen vonj. Dišalo je po gobovi juhi ((aaa... lačna Very Happy)). Takrat se ji je posvetilo. ' V kuhinji sem in te mize so dvojnice tistih v Veliki Dvorani' je pomislila. Nenadoma so se odprla neka vrata in skoznja so prišli hišni vilinci. Bilo jih je nekaj deset in vsak je v rokah nosil pladenj. ' Kmalu bo večerja' je ugotovila ' bolje, da grem v Dvorano, da ne bom zamudila.'
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Narcissa Black (nekdanja)

Število prispevkov : 164
Registration date : 27/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Čet Avg 30 2007, 14:51

Bil je čas za kosilo, vendar se Narcissi ni dalo prenašati splošnega nereda v Dvorani. Tako kot velikokrat poprej se je splazila do kuhinje, da bi tam poiskala mir, v katerem bi pojedla kosilo. Požgečkala je hruško na sliki tihožitja, ta je nalahno zadrztela in vrata do kuhinje so se ji odprla. Pred seboj je videla ogromen prostor, štiri velika omizja in vilince vsepovsod, ki so tekali sem ter tja ter delali ta ali drugačna opravila.
Ko je vstopila je do nje priteklo pet vilincev in jo takoj vprašali, kaj želi. Ukazovalno jim je naročila, naj ji prinesejo njeno najljubšo jed, rižoto. Že se je usedla za mizo, ko so ji trije vilinci prinesli ogromen pladenj z najmanj štirimi različnimi vrstami rižote ter nekaj pijač in prigrizkov. Narcissa se je udobno namestila na svojem stolu in začela počasi in z užitkom jesti. Medtem je nemo zrla v vilince. Spomnila se je na njihovega vilinca doma, in za trenutek jo je potožilo domotožje. Vendar doma niti ni preveč pogrešala. Andromeda in Bellatrix, njeni sestri, sta se vedno prepirali, starša pa sta popolnoma podpirala Bello. Sama je imela obedve zelo rada, vendar je bila tako kot Bella prepričana, da je Andromeda izdala družino in njihovo čisto kri. Tako je zamišljeno sedela in počasi jedla kosilo, medtem ko so se študentje nad stropom nad njo glasno pogovarjali in zalagali s hrano.
Nazaj na vrh Go down
Lucius Malfoy (nekdanji)

Število prispevkov : 439
Registration date : 28/08/2007

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Čet Avg 30 2007, 15:20

Lucius je na hodniku zagledal zelen plašč, ki je smuknil v njemu zelo poznano kuhinjo. Kar ga je še bolj pritegnilo- dolgi svetli lasje, ki so vihravo sledili postavi.
'Narcissa,' je pomislil in z mirnim korakom krenil proti kuhinji. Na vratih se je teatralno ustavil in zviška pogledal vilince.
"Bučni sok, riž in čokoladni puding," je rekel in gledal kako izginjajo za vogalom.
Sprehodil se je do mize in sedel na prazen stol.
"Danes sem videl tvojo sestro. Prav nič mi ni bila v pomoč, ko sem jo vprašal, kje si," je rekel brez pozdrava.
Pogledal je Narcisso in vprašal: "Zakaj se me izogibaš?"
Nazaj na vrh Go down

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Čet Avg 30 2007, 21:39

Ko je zaslišala znan glas, se je hitro zasukala, da si je prav nemarno pretegnila vrat. "Oh, ti si," je leno rekla in zdolgočaseno pogledala Luciusa. Zadnje čase ji je šel zelo na živce. Kamorkoli je šla, ji je bil vedno za petami in jo obsuval s komentarji in komplimenti. 'No ja, vsaj čistokrven je,' si je vedno ponavljala v glavi. Če bi jo kakšen brezkrvnež oblival s komplimenti, bi ga brez najmanjšega premisleka preklela, če pa ne bi to storila ona sama, bi pa (v to je bila zelo prepričana) storila njena sestra.

"Kdo je rekel da se te izogibam?" je nesramno pripomnila na njegovo vprašanje in se še naprej ubadala s svojim kosilom, ne da bi ga pogledala.
Nazaj na vrh Go down
Lucius Malfoy (nekdanji)

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Pet Avg 31 2007, 07:57

Lucius se je zarežal. Navajen je bil odbijanja, toda še vedno je vztrajal. Enkrat jo bo že dobil.
"Oh, jaz sem," je prav tako zdolgočaseno kot Narcissa rekel Lucius.
"Sem jaz samo jaz?" je vprašal vilince, ki so prišli z njegovim kosilom.
Ti so vneto odkimavali in eden od vilincev je celo rekel: "Ne gospod. Vi ste Lucius Malfoy, gospod," in Lucius je prikimal. Če se ne bi zavedal, da so vilinci sluge, bi ga mogoče celo pohvalil.
"Torej, oh-jaz-Lucius-Malfoy-gospod sem tukaj," je zmagoslavno pogledal Narcisso in seveda pričakoval, da bo zavila z očmi.
"In glede izogibanja.." je rekel in pogledal v zrak. Zavzdihnil je in rekela: "Ne vem kdo je to rekel? Uh, ne vem! Mogoče Snape? Ali pa je tvoja sestra samo s svojim vedenjem pokazala, da me ne želiš videti.."
Očitajoče jo je pogledal. Seveda ona za nič na svetu ne bi priznala, da ima Lucius vsaj enkrat v življenju prav.
Nazaj na vrh Go down

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Pet Avg 31 2007, 12:05

Narcissa je naveličano zavila z očmi. 'A v tako velikem gradu res ni NIKJER miru,' je nataknjeno pomislila in za hip pustila vilice pri miru in se zazrla v Luciusa. "Malfoy, trenutno ravno jem, bi bil tako prijazen in svoje neumne komplimente prihranil za drugič?" mu je zbadljivo zabrusila in odvrnila pogled od njega. Ko je pojedla je pomignila najbližjemu vilincu, naj odnese njen pladenj, nato pa ponovno nagovorila Luciusa. "Kaj sploh delaš tu?" ga je vprašala in mu namenila grd pogled.
Nazaj na vrh Go down
Lucius Malfoy (nekdanji)

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Pet Avg 31 2007, 12:27

"Drugič? Prav, toda jaz bom določil, kdaj je ta drugič!" je rekel in utihnil. Pa seveda ne za dolgo.
Ko je Narcissa pojedla, je rekel: "Nimam teka," in napol poln pladenj so morali odnesti vilinci.
"Torej.. Videl sem tebe, kako hitiš v kuhinjo in sem pomislil, zakaj ti ne bi polepšal dneva in malo poklepetal s tabo!" je odgovoril na vprašanje in se zarežal. Vedel je, da ga Narcissa organsko in teoretično ne prebavlja, toda vseeno se je smukal okoli nje.
'Enkrat mi bo že uspetlo in pridobil jo bom na svojo stran," je pomislil in se očarljivo nasmehnil. S tem nasmehon je očaral kogarkoli, toda pri Narcissy ni uspevalo najbolje. Vsaj tako je trdila ona, toda Lucius je bil prepričan, da ni tako.
Nazaj na vrh Go down

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Pet Avg 31 2007, 22:26

Vstala se je in se leno pretegnila. "Ali ni danes izjemno dolgočasen dan?" je zazehala in mrko pogledala Luciusa. "Da ne boš mislil, ti ga ne narediš nič bolj zanimivega," je zlobno pripomnila, da bi ga zmedla in njegov napihnjen ego znižala vsaj za malo. "Polepšal pa mi ga tudi nisi kaj preveč, zgubila sem tek," je še zlobno pripomnila in se zasmejala. Namenila se je proti izhodu in se leno ozrla nazaj, tam pa videla Luciusa z njegovim najlepšim nasmehom na obrazu, kar jih je premorel. Zavzdihnila je in hitro zasukala glavo. "Greva ven, tu je samo vonj po hrani, na živce mi gre," je kratko odsekala in že stopila skozi vrata, namenjena na hodnik, Lucius pa je odšel za njo.

(piši na hodniku, ok Wink )
Nazaj na vrh Go down
Lucius Malfoy (nekdanji)

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Ned Sep 02 2007, 19:01

Lucius je pogledal vilince. Zlobno jih je pogledal in nekateri so mu pogled vračali, tisti manj drzni pa so pogled spustili proti tlom, ali pa so izginili ipred njegovih oči.
"Sem ti polepšal dan, samo priznati nočeš," je rekel bolj sebi, kot pa njej.
Vstal je in odšel do vrat in Si ogledoval Narcissin profil od zadaj. Seveda mu je ugajal. Všeč so mu bili njeni dolgi lasje in nasploh vse na njej. Seveda tega ne bi govoril naokoli, saj bi to izpadlo totalno ne-Malfoyevsko. Lahko je samo kazal veliko naklonjenost Blackovi najmlajši hčeri.
Nazaj na vrh Go down
Daniel Black
Profesor
Profesor

Število prispevkov : 23
Registration date : 27/06/2008

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   Tor Jul 01 2008, 09:07

''mm, njami, kosilo. nočem iti v veliko dvorano saj tam vsi nergajo, raje bom odšel kar v kuhinjo.'' si je misilil mlad auror alastor nerrga. ''kaj pa vidva delata tukaj.'' je nerrga vprašal malfoya in narciso pred kuhinjo. ''noter''ju je nagnal v kuhinjo želeč da mu povesta razlog. '' pa hitro mi povejta vse drugače grem koj k dumbledorju'' je zarenčaj nadnju.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kuhinja   

Nazaj na vrh Go down

Kuhinja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1